• Google+
 • FaceBook
 • YouTube
 • en
 • pl

Offer

Dear Sirs!
I have great pleasure to introduce You a propositon of co-operation

Mam przyjemność przedstawić Państwu propozycję współpracy związanej z  DATA CENTER i infrastrukturą dla IT. Zakres naszych możliwości jest bardzo szeroki poczynając od consultingu, wykonania audytów i koncepcji, po  budowę  serwerowni lub elementów infrastruktury IT „pod klucz”.
Od powstania FAST Group tj. od 1990 roku działamy jako firma inżynierska a podstawa naszej działalności to projektowanie, budowa i utrzymanie całej infrastruktury DATA CENTER. Nasza firma powstała z zamiłowania do inżynierii i zaawansowanych technologii i do dnia dzisiejszego prowadzona jest z wielką pasją. Większość naszych pracowników ma wykształcenie wyższe techniczne co pozwala nam szerzej patrzeć na stawiane przed nami wyzwania. Z powodzeniem odczytujemy wymagania Klienta i przekładamy je na język techniczny proponując najlepsze rozwiązania.

FAST Group is an engineering company, that is why we do our job with great passion. We put a lot of effort in technical profesionalism and high quality of our systems and services.

Od kilkunastu lat posługujemy się kodeksem jakości Fast Group, zaś od kilku lat posiadamy certyfikowany system jakości ISO9001. Naszą przewagą jest to, że jesteśmy niezależną od producentów firmą i to my wybieramy dostawców, którzy gwarantują najlepsze produkty w swoim zakresie działania. W połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem, końcowy efekt jest zawsze w pełni satysfakcjonujący Klienta.

W ramach wykonania DATA CENTER możemy poprowadzić Klienta przez wszystkie kroki procesu inwestycyjnego:

 1. opracowanie koncepcji (sposób realizacji wymaganej dyspozycyjności, powierzchnia, aranżacja sprzętu, zaplanowanie rozbudowy itp.),
 2. przygotowanie kompletnych projektów technicznych dla wszystkich niezbędnych branż,
 3. budowa CENTRUM PRZETWARZANIA DANYCH (CPD) „pod klucz”,
 4. konserwacja i utrzymanie w prawidłowym ruchu CPD według najostrzejszych reżimów SLA (Service Level Agreement).

W zakresie systemów i produktów dla DATA CENTER nasza firma współpracuje z producentami poszczególnych urządzeń i systemów:

 • IT ROOM, audits IT CHECK, systemy ekranowania elektromprojektagnetycznego – bezpośrednie i wyłączne przedstawicielstwo hiszpańskiej firmy AST. Dla tych produktów i usług jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem i serwisem fabrycznym na terenie Polski,
 • UPS systems – we are authorized partner for almost 20 years of Swiss company Newave (ABB group),
 • gen-sets – własne produkty FAST Group wykonywane na zlecenie w zakładach we Włoszech lub na Słowacji,
 • close control – FAST Group jest wyłącznym przedstawicielem i serwisem firmy TECNAIR i HITEMA, światowych liderów w swoim zakresie.

W ciągu naszej ponad 20 letniej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie i szerokie grono zadowolonych Klientów. Z uwagi na nasze kompetencje oraz bezpośrednie źródło zaopatrzenia u producentów zapewniamy optymalne zestawienie jakości wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Z poważaniem Prezes Zarządu
Aleksander Redlich