Tajfun Eco Maxi S3FAST Group Sp. z o. o. (www.fastgroup.realizuje.com.pl) wprowadza do oferty najnowszy produkt szwajcarskiej firmy Newave (grupa ABB) – Tajfun Eco Maxi S3. To trzecia generacja znanej już serii o mocach 60, 80, 100 i 120 kW.  Zasilacze te zyskały już swoją renomę na polskim rynku z uwagi na ich legendarną już niezawodność, parametry techniczne oraz konkurencyjną cenę.
UPS to produkt true on-line z podwójnym przetwarzaniem, VFI i klasy SS 111 (wg. PN-EN 62040-3), co gwarantuje najwyższą klasę urządzenia. Zasilacz ten oferuje bardzo wysoką i płaską charakterystykę sprawności w całym swoim zakresie pracy gdzie szczytowa wartość przewidziana jest dla obciążenia między 50 a 75% i wynosi aż 96%.
Zasilacz charakteryzuje się współczynnikiem mocy 1,0 co pozwala wykorzystać każdy dostępny wat oszczędzając miejsce i wydane pieniądze. Jednostki te mogą pracować równolegle aż do 10 sztuk co daje maksymalną moc 1,2 MVA.
Aby dodatkowo zaoszczędzić miejsce UPS posiada wydmuch powietrza górą dzięki czemu możliwe jest całkowite dosunięcie go do ściany gdyż jednostka wymaga jedynie dostępu serwisowego z przodu.