Firma została zarejestrowana dokładnie 1 grudnia 1990 roku w Warszawie przez dwóch udziałowców Aleksandra Redlicha i Marka Gruszkę. Na początku nosiła nazwę FAST Trade i swoje pierwsze kroki zaczynała od urządzeń komunikacyjnych – telefonów, central telefonicznych i komputerów. Szybko jednak w jej portfolio pojawiły się urządzenia zasilania gwarantowanego w tym UPSy własnej produkcji marki electroman® a nazwa firmy została zmieniona na FAST Group.
Z czasem i zdobywanym doświadczeniem nasi Klienci prosili nas o koordynację kolejnych zakresów wykraczających poza zasilanie – klimatyzację precyzyjną, prace budowlane, projekty wykonawcze i tak nasze kompetencje urosły do budowy serwerowni „pod klucz” czym zajmujemy się z powodzeniem już prawie 20 lat.
Od roku 2017 firma ma status firmy rodzinnej – jedynymi udziałowcami będącymi jednocześnie zarządem jest Aleksander Redlich i jego syn Michał Redlich. W 2019 dostrzegł to miesięcznik Forbes w swoim rankingu firm rodzinnych w Polsce.
Dziękujemy wszystkim Pracownikom, którzy przez lata tworzyli i tworzą wspaniały zespół (nasz najstarszy pracownik jest z nami już 28 lat), Partnerom Biznesowym a także Klientom za okazane nam zaufanie.
Bez Was nie byłoby FAST Group