newaveNewave jest wiodącym producentem Zasilaczy UPS, które od lat pozwalają klientom chronić ich krytyczne odbiorniki.
Newave powstał w roku 1993 w Quartino (Szwajcaria), a FAST Group został jego drugim partnerem na świecie. Współpracujemy od roku 1995. Newave został przejęty przez grupę ABB – jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w zakresie energetyki. Zasilacze UPS w 100% są produkowane i testowane w Szwajcarii co tłumaczy ich wysoką jakość i niezawodność. Newave od zawsze wyznaczał najnowsze trendy w technologii zasilaczy UPS najpierw jako pierwsza firma wprowadzając na skalę masową technologię beztransformatorową dla zasilaczy trójfazowych (technologia oparta na IGBT), potem wprowadzając do masowej produkcji pierwsze trójfazowe zasilacze modułowe, wprowadzając moduły 100kVA (absolutny ewenement na rynku) oraz niedawno – największy UPS typu ‘stand alone’ w technologii IGBT – 500kVA. Innowacyjność i bezkompromisowość w jakości wykonania spowodowała, że współpracujemy nie przerwanie od ponad 18 lat.

ASTAST Modular jest jednym z największych producentów modułowych, bezpiecznych Centrów Przetwarzania Danych.
Główna siedziba mieści się w Barcelonie w Hiszpanii a biura zlokalizowane są w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i Azji. Ich kabiny IT dzięki modułowej budowie pozwalają na rozłożenie kosztów w czasie oraz ogromną elastyczność co pokrywa się z naszą modułową wizją Data Center.
tecnairTecnair LV to ścisła czołówka na rynku klimatyzacji precyzyjnej należącej do LU-VE Group. Historia firmy LU-VE sięga Contardo Spa, rodzinnej firmy założonej w 1928 roku. Spółka Contardo mogła poszczycić się wiodącą pozycją wśród firm europejskich, tworząc grupę zakładów we Włoszech, Hiszpanii, Norwegii oraz sieć oddziałów handlowych bardzo dobrze prosperujących zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach w Europie.
Spółka stała się liderem w sektorze chłodnictwa i klimatyzacji. Urządzenia TECNAIR to gwarancja wysokiej jakości i najnowszych rozwiązań technicznych.

tateTate Inc jest częścią amerykańskiego koncernu Kingspan.
Główna siedziba firmy mieści się w Jessup niedaleko Baltimore stan Maryland. Na terenie USA jest to firma mająca największy udział w rynku podłóg technicznych. Tate jest producentem innowacyjnych systemów do sterowania przepływem powietrza przez podłogę techniczną. Najważniejsze systemy, jakie mamy w swojej ofercie to system przepustnic i wentylatorów montowanych w podłogach technicznych.

TTSTTS Martin Ltd jest dynamicznie rozwijająca się Słowacką firmą specjalizującą się w budowie agregatów prądotwórczych.
Została założona w 1993 i od początku stała się jedną z licząych się firm na rynku w Europie Centralnej. Obecnie TTS Martin posiada 40% Słowackiego rynku i eksportuje produkty do innych krajów w Europie, Azji i Afryce. Wysoka jakość produktów potwierdza zadowolenie wielu klientów na całym świecie.