Firma FAST Group powstała w roku 1990 i była założona przez Aleksandra Redlicha i Marka Gruszkę. Obecny zarząd firmy stanowią Prezes Aleksander Redlich i V-ce Prezes Michał Redlich.
Nasza główna działalność to projektowanie i wykonywanie bezpiecznej infrastruktury dla systemów IT. FAST Group jest firmą inżynierską proponującą klientom najlepsze, bezpieczne i energooszczędne rozwiązania oraz systemy. Naszą przewagą jest to, że jesteśmy niezależną od producentów firmą i to my wybieramy dostawców, którzy gwarantują najlepsze produkty w swoim zakresie działania. W powiązaniu z naszym wieloletnim doświadczeniem, końcowy efekt jest zawsze satysfakcjonujący dla klienta.

W Fast Group można wyróżnić trzy podstawowe działy:

  • Fast Group electroman Integracja zasilania – zajmujący się zasilaniem awaryjnym (zasilacze UPS, agregaty prądotwórcze, STS i inne)
  • Fast Group – zajmujący się klimatyzacją precyzyjną, chillerami i podłogą aktywną.
  • Fast Group Bezpieczna Infrastruktura IT – który spina dwa powyższe działy integrując wszystkie technologie i oferując kompleksowo wykonane serwerownie pod klucz (wraz z pracami stricte instalatorskimi). Fast Group już od 30 lat realizuje swoją misję nie raz wprowadzając na rynek polski najnowsze technologie i wyznaczając nowe trendy.

Podstawowym mottem codziennej działalności firmy jest:

Satysfakcja naszych klientów jest największym naszym sukcesem.

W naszym mniemaniu zaletą FAST Group jest to, że nie jesteśmy korporacją i jesteśmy niezależni od wielkich koncernów co daje nam ogromną elastyczność. Dlatego też zawsze staramy się przede wszystkim zrozumieć wszelkie potrzeby i oczekiwania naszych Klientów a nie tylko dostarczyć towar lub wykonać usługę. Naszym zdaniem, tylko działanie w takiej formie może przynieść pełne zadowolenie i poczucie spełnienia obu stronom.